ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۲۰۱۴ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور:

هدف جریان فتنه براندازی نظام اسلامی بود

بسیج طلاب :مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور با اشاره به اینکه مهمترین هدف جریان فتنه براندازی نظام اسلامی بود، بیان داشت: نظام اسلامی به برکت ولایت فقیه و خون شهدا ثابت شده است

به گزارش خبر نگار بسیج طلاب ، حجت‌الاسلام محمدی شاهرودی فرمانده سازمان بسیج طلاب و روحانیون امروز در همایش فاطمی به مناسبت بزرگداشت ۹ دی که در حسینه فاطمه الزهرا(س) سپاه محمد رسول‌الله برگزار شد، با اشاره به اهداف فتنه ۸۸ گفت: نخستین کاری که فتنه‌گران و فتنه‌جویان دنبال می‌کردند قداست‌زدایی از حضرت امام راحل بود.

 

وی افزود: امام راحل شخصیت معنوی و علمی با جایگاه ممتاز در قلوب ملت ما بود، به تصویر امام توهین شد اما مدعیان پیروی از امام راحل اعتراض نکردند.

 

فرمانده سازمان بسیج طلاب و روحانیون با بیان اینکه قداست‌زدایی از حجاب بانوان هدف فتنه‌گران بود، عنوان کرد: زمانی که چادر از سر زن بسیجی ما کشیدند باز هم مدعیان پیروی از امام راحل اعتراض نکردند.

 

حجت‌الاسلام شاهرودی قداست‌زدایی از عاشورا که فرهنگ ناب و ریشه انقلاب اسلامی است، از دیگر اهداف فتنه‌گران معرفی کرده و گفت: به پرچم عزای امام حسین(ع) توهین شده به مجلس و پرچم عزای اباعبدالله(ع) اهانت مستقیم می‌شود باز هم مدعیان پیروی از امام راحل دم نمی‌زنند.

 

وی با اشاره به هدف دیگر فتنه‌گران مبنی بر ولایت زدایی بود، عنوان کرد: در طول تاریخ ائمه هدی(ع) همه تلاش کردند که اسلام حاکمیت پیدا کند، جمهوری اسلامی ایران تنها ثمره خون شهدای دوران دفاع مقدس نیست بلکه ثمره خون شهدا و علما در طول تاریخ است.

 

در فتنه ۸۸ بر علیه اصل ولایت فقیه شعار دادند

 

فرمانده سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور افزود: بی‌شرمانه بر علیه اصل شریف ولایت فقیه شعار دادند و کسانی که در عرصه انتخابات حضور پیدا کردند یک کلام در دفاع از ولایت فقیه صحبت نکردند.

 

امروز فتنه‌گران دنبال تشریفاتی کردن ولایت فقیه هستند

 

حجت‌الاسلام شاهرودی با بیان اینکه فتنه‌گران با حادثه ۹ دی به اهداف خود نرسیدند، خاطرنشان کرد: امروز فتنه‌گران دنبال فتنه دیگر هستند که ولایت را به صورت مقام تشریفاتی قرار دهند، بنابراین فلان خانم می‌گوید که اگر پدر من در این کشور جایگاهی پیدا کند مقام ولایت فقیه تشریفاتی خواهد بود.

 

وی افزود: این آقایان نه تنها در مقابل فتنه موضع نگرفتند بلکه نامه بدون بسم الله و سلام به ولایت فقیه نوشتند.

 

فرمانده سازمان بسیج طلاب و روحانیون اظهار داشت: امروز هم همین فتنه‌گران تلاش می‌کنند کسانی همچون شورای نگهبان، بسیج و سپاه را که بازوی ولایت است کم‌اثر کنند که ولایت فقیه را از کار اندازند.

 

هدف جریان فتنه براندازی نظام اسلامی بود

 

حجت‌الاسلام شاهرودی با اشاره به اینکه مهمترین هدف جریان فتنه براندازی نظام اسلامی بود، بیان داشت: نظام اسلامی به برکت ولایت فقیه و خون شهدا ثابت شده است، علت به هدف نرسیدن فتنه‌گران، حماسه ۹ دی با حضور مردم بصیر، ولایتمدار و پاسدار خون شهدا بود که به ندای امام جامعه اسلامی لبیک گفتند.

 

مخالفان ۹ دی نباید بر مسندهای اجرایی تکیه زنند

 

وی با بیان اینکه تکلیف همه ما است که روز ۹ دی را بزرگ نگه داریم، گفت: ۹ دی دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی است بنابراین فلان مسؤول اجرایی که ۹ دی را قبول ندارد باقی ماندن او در مسند اجرایی خیانت به انقلاب و ملت ایران است.

 

فرمانده سازمان بسیج طلاب و روحانیون با اشاره به نخستین پیام ۹ دی، ابراز کرد: پیام ۹ دی فتنه‌شناسی و بصیرت است، ما بسیجیان و عاشقان ولایت باید مرز حق و باطل را تفکیک کنیم، باطل همچون کف روی آب از بین رفتنی است در ۹ دی ملت ایران اسلامی این باطل را از بین بردند و نشان دادند که کسی که غیرانقلابی است باطل است.

 

وی با بیان اینکه پیام دیگر ۹ دی وحدت و همدلی آحاد ملت ایران اسلامی است، عنوان کرد: مردم وقتی دیدند به سیدالشهدا(ع)، امام راحل، اصل ولایت فقیه که حاکمیت رسول‌الله(ص) است توهین می‌شود همه آمدند، امروز هم کسانی که این روز را بزرگ نگه می‌دارند انصارالله هستند.

 

فرمانده سازمان بسیج طلاب و روحانیون با بیان اینکه فلسفه بسیج طلاب دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و اصل ولایت فقیه است، اظهار داشت: امام راحل برای همیشه دفاع از انقلاب را به عنوان ماموریت به ما بسیجیان دادند، همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند بسیج حرکت احساسی نیست بلکه متکی به دانستن، فهمیدن و بصیرت است، این پیام ۹ دی بود.

 

حجت‌الاسلام شاهرودی با اشاره به اینکه ۹ دی در دفاع از انقلاب و اسلام شکل گرفت، بیان داشت: شما بسیجیان همواره بیانات رهبر معظم انقلاب در ۲۵ اسفند ۹۴ را مطالعه کنید، چراکه ۹ دی موجودی پیش رونده است که امروز دشمنان تلاش دارند روحیه انقلابی را از مردم ما بگیرند.

 

مخالفان ۹ دی دچار ننگ بزرگی هستند

 

وی با بیان اینکه وظیفه روحانیت صرفا بیان احکام نیست، گفت: ۹ دی در دفاع از انقلاب و ارزش‌های اسلامی و اصل ولایت فقیه شکل گرفت بنابراین باید برای همیشه زنده بماند و کسانی مخالف آن باشند دچار ننگ بزرگی هستند.

 

پیام دیگر ۹ دی مبنی بر عدم اعتماد به دشمن است

 

فرمانده سازمان بسیج طلاب و روحانیون با اشاره پیام دیگر ۹ دی مبنی بر عدم اعتماد به دشمن، ابراز کرد: برخی از داخل دست در دست دشمن دادند که همه چیز ما را از بین ببرند، نتیجه اعتماد به دشمن این است که ۴۰ میلیون رای که پشتوانه انقلاب بود سست شده و شیرینی رای دادن به کام ملت تلخ می شود.

 

اگر رافت اسلامی شامل حال فتنه‌گران نمی‌شد باید اعدام می شدند

 

حجت‌الاسلام شاهرودی خاطرنشان کرد: اگر رافت اسلامی شامل حال فتنه‌گران نمی‌شد باید اعدام می شدند، فتنه‌گران مدعی پاسخ خون‌های ریخته شده را چه کسی باید پاسخ دهد، قضیه برجام اعتماد دیگر به دشمن است که ما را به مشقت و سختی انداخته است.

 

وی با اشاره به اینکه در ۹ دی مرز بین خودی و غیرخودی مشخص شد، عنوان کرد: ما نباید غیرخودی را محرم اسرار خود بگیریم، در اعتماد به دیگران بعد از قصه ۹ دی برخی درس عبرت نگرفتند به جای اعتماد به ملت بزرگ ایران اسلامی به بیگانگان اعتماد کردند.

 

 فرمانده سازمان بسیج طلاب و روحانیون در پایان خاطرنشان کرد: مهمترین اصل ۹ دی بصیرت است امید که در فتنه‌های پیش رو با شاه کلید بصیرت مردم بیش از بیش آگاه شوند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.