ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۹۱ بار خوانده شده

‌آیت‌الله ‌علم‌الهدی هشدار داد:

‌‎خیز جریان‌های ضدارزشی ‌برای رسوخ در مجلسامام جمعه مشهد گفت: نامزدهای انتخاباتی برای پیروزی با جریان‌های ضدارزشی همراه نشوند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج طلاب آیت‌الله سید‌احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد اظهار داشت: نامزدهای انتخاباتی باید حواسشان باشد

‌خیز جریان‌های ضدارزشی ‌برای رسوخ در مجلس

امام جمعه مشهد گفت: نامزدهای انتخاباتی برای پیروزی با جریان‌های ضدارزشی همراه نشوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج طلاب آیت‌الله سید‌احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد اظهار داشت: نامزدهای انتخاباتی باید حواسشان باشد

تا به جریان‌های ضد‌ارزشی و ضد نظام برای رای آوردن دست ندهند.
امام جمعه مشهد اظهار کرد: باید مراقب جریان‌های ضد ارزشی که دست در دست اسرائیل، آمریکا و انگلیس دلارها را وارد کشور می‌کنند و زیر‌پای شما می‌ریزند تا قدرت را به دست گیرند و می‌خواهند شما را جذب کنند باشید.
وی با اشاره به اینکه ما شیعه هستیم و کربلا و امام حسین(ع) را قبول داریم و به هرکاری نباید دست بزنیم افزود: اگر با این افراد همراه شوید، باید حواستان باشد تا سخنگوی یزید و یزیدیان و بازیچه دست آنها نشوید.
علم‌الهدی با بیان اینکه ‌عده‌ای هستند که نظام را قبول ‌دارند، اما درباره اتفاقات بعد از انتخابات ۸۸ ابهام دارند تصریح کرد: اگر کسی نظام و رهبری را قبول دارد‌ می‌داند که مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ همه ابهامات را برطرف کردند.
‌وی اظهار داشت: کسی که نظام را قبول دارد می‌داند که همه اردوکشی‌های خیابانی بعداز انتخابات کار سران فتنه بود؛ میرحسین موسوی ۱۷بیانیه بعد از هر حادثه داد که نشان می‌دهد او همه حرکت‌های ضد نظام را تایید کرده است.
امام جمعه مشهد افزود: برخی افراد متحجر به‌دنبال تحلیل‌های من در سخنرانی هفته گذشته خطبه‌های نماز جمعه در زمینه عاشورا در سخنرانی‌های خود ابراز کرده‌اند این درست نیست هر کسی یک تحلیل در مورد عاشورا و قیام حضرت سیدالشهدا (ع) عنوان کند چون در این صورت مردم در بین تحلیل‌های مختلف سرگردان می‌شوند.
علم‌الهدی همچنین تاکید کرد: اگر هر شخصی تحلیلی از قیام عاشورا دارد باید با دلیل و مستند آنها را ارایه دهد و من با دلیل و مستند این تحلیل‌ها را ارایه کرده‌ام.
انتهای پیام/ش

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.