ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۷۴۳ بار خوانده شده

ارتش اسرائيل ترسوترين ارتش تاريخ است

رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: ۴۰ ميليون جوان جبهه شرقي مقاومت، از ايران، افغانستان، هند و پاكستان، از كشورها مي خواهند تا راه رسيدن به مرزهاي فلسطين را باز كرده و براي آن لحظه شماري مي كنند.به گزارش پايگاه اينترنتي بسيج، سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين در راهپيمايي روز قدس شهرستان بجنورد شركت نمود.وي پيش از خطبه ها در مصلي نماز جمعه سخنراني كرد.متن سخنان ايشان در ذيل آمده است:سلام بر شهيداني كه سحرگاه زير باران گلوله ها غسل شهادت كرده و براي افطار در درياي خون وضو مي گيرند. اين شهدا راه جانكاه شهادت كودكان و طفلان اهل بيت عليهم السلام را در كربلا زنده مي كنند.
نسخه مناسب چاپ

رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: ۴۰ ميليون جوان جبهه شرقي مقاومت، از ايران، افغانستان، هند و پاكستان، از كشورها مي خواهند تا راه رسيدن به مرزهاي فلسطين را باز كرده و براي آن لحظه شماري مي كنند.
به گزارش پايگاه اينترنتي بسيج، سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين در راهپيمايي روز قدس شهرستان بجنورد شركت نمود.

وي پيش از خطبه ها در مصلي نماز جمعه سخنراني كرد.
متن سخنان ايشان در ذيل آمده است:

سلام بر شهيداني كه سحرگاه زير باران گلوله ها غسل شهادت كرده و براي افطار در درياي خون وضو مي گيرند. اين شهدا راه جانكاه شهادت كودكان و طفلان اهل بيت عليهم السلام را در كربلا زنده مي كنند.

دليل قرباني شدن اطفال صغير در غزه به فلسفه قيام امام حسين عليه السلام بر مي گردد كه همان بيداري انسان ها و رهايي از گمراهي است و اين ويژگي در اوج و قله خود مربوط به امام حسين عليه السلام در تمام جغرافيا و تاريخ مي باشد و ساير شهدا نيز از آن بهره مي برند.

امام راحل (ره) آن هنگام كه در ابتداي انقلاب ترورها بالا گرفته فرمودند: «بكشيد ما را ملت ما بيدارتر مي شود.»

اين شهداي مظلوم بهاي بيداري و آگاهي هستند؛ قيام امام حسين عليه السلام ماهيت بني اميه و ظلم آن ها را نشان داد.

امروز اكثر رسانه ها در اختيار استكبار است و بسياري سعادت را در تفكر ليبرال دموكراسي مي دانند؛ اين خون هاي پاك، حقيقت را بر ملا، پرده نفاق را دريده و مستكبرين را رسوا مي كند.

امروز امريكايي كه كوچكترين برخورد حتي با يك قاچاقچي در كشور خود را بزرگ و رسانه اي مي كند، علاوه بر حمايت هاي سياسي و تشويق صهيونيست ها ۲۲۵ ميليون دلار براي تقويت بنيه دفاعي اسراييل اختصاص مي دهد. در فرانسه كه خود را مهد آزادي مي نامد، منكرين هولوكاست زنداني مي شوند، امروز هم معترضان به كشتار غزه مجازات مي گردند.

سران استكبار دنيا را نه براي يك درصد بلكه براي چند نفر سرمايه دار از خدا بي خبر مي خواهند. و اسراييل امروز ژاندارم مستكبرين براي دزدي آنها از نفت كشورهاي منطقه است.

اين خون ها سران كشورهاي عربي از جمله عربستان و منافقيني كه شعار نه غزه نه لبنان سر مي دهند را رسوا مي كند. خون اين شهدا، تكفيري ها را كه اهل سنت را تخريب و حتي راهپيمايي روز قدس را حرام اعلام مي كنند، رسوا خواهد كرد تا نشان دهد تكفيري ها نه يك جريان ديني و اعتقادي بلكه يك بازوي سياسي و ساخته دست امريكا و صهيونيست است كه براي وحدت شكني بين مسلمانان ساخته شده. راه چاره براي رفع اين فتنه و ممانعت از خونريزي بيشتر از مسلمين، افزايش بيداري امت اسلام است.

امروز صهيونيسم رسانه اي، كه اصلي ترين نقطه اتكاء اين جنايت ها است چند هدف را دنبال مي كند: چهره باطل و حق را مخدوش مي كند، مردم را در شهوات و خود پرستي غرق مي كند و با ايجاد تفرقه بين امت اسلام وحدت شكني مي كند. شايد بتوان گفت خوشا به حال مردم غزه كه صداي موشك ها را شنيده و مي توانند پناه بگيرند، ولي آن كسي كه آلوده در شهوات شده بي صدا در غفلت از بين مي رود. خوشا به حال مردم غزه كه با كشتار آنها مردم جهان در دفاع از آنها به پاخواسته ولي از كساني كه در آتش جنگ نرم از بين مي روند حمايت نمي شود. خوشا به حال مردم غزه كه از شهادت شهيدان استقبال مي كنند ولي افراد و اقوام قرباني رسانه هاي صهيونيستي كه از بين مي روند ديگر مورد توجه نخواهند بود.

امروز تعدادي شبكه ي ماهواره اي با عناوين جعلي شيعه و سني به شيعيان و اهل تسنن توهين مي كنند در حالي كه پايگاه اصلي هر دو طرف در لندن و انگليس خبيث است. تفرقه افكني صهيونيسم رسانه اي، حمايت سران برخي كشورهاي عرب و ... موجب شده تا يك و نيم ميليارد مسلمان نتوانند بر چند ميليون صهيونيسم غلبه كنند. خون هاي كودكان شهيد غزه سندي است براي بيداري و شناخت صهيونيسم رسانه اي.
اين خون ها ريخته مي شود تا افسانه اي كه از شكست ناپذيري اسراييل ساخته بودند فرو بريزد و مقاومت و بيداري مردم غزه افسانه شكست ناپذيري اسراييل را رسوا كرد. ارتش اسراييل طي ۱۸ روز در مقابل تك تيراندازان فلسطيني مستأصل شده و در مقابل به كشتار كودكان و زنان بي دفاع غزه مي پردازند.

امروز چند هزار برابر تسليحاتي كه در دست مجاهدان غزه است، در ارتش مصر و اردن وجود دارد. خون اين شهدا رسواگر بي اثري و خيانت هاي اين ارتش هاي سر سپرده است.

مدافعان غزه حجت را بر ملت اسلام تمام كرده اند، اگر مردم مصر و اردن آمادگي ندارند، امروز ۴۰ ميليون جوان جبهه شرقي مقاومت از ايران، افغانستان، هند، پاكستان و... از دولت ها مي خواهند تا راه رسيدن به مرزهاي فلسطين را باز كرده و براي آن لحظه شماري مي كنند.

پاسخ فجايع امروز در فلسطين از راهپيمايي، بيانيه و تبليغات گذشته؛ و بايد راهي به مرزهاي فلسطين پيدا كرد و اين كار به اذن پروردگار صورت خواهد گرفت و صهيونيست ها بدانند بزودي انتقام اين خون ها گرفته مي شود.
مردم فلسطين بدانند ملت ايران تمام قد در حمايت از آنها آماده اند. كمترين كار پشتيباني و حمايت مالي از اين مردم مظلوم بي دفاع است. جوانان بسيجي منتظر صدور فرمان امام خامنه اي براي جهاد و آزادي فلسطين هستند.

صهيونيست ها تا دير نشده خانه هاي خود را فروخته و به كشورهايشان باز گردند چرا كه اگر الان بروند مورد عفو امت اسلام هستند و اگر بمانند پس از گسيل خشم مسلمانان جزايشان را خواهند ديد. مقام معظم ولايت از ۸ سال پيش طرح رفراندوم براي انتخاب نظام را به عنوان راه حل مسئله فلسطين ارايه كردند كه عرف ديپلماسي دنيا بايد آن را بپذيرد.

از دولت جمهوري اسلامي انتظار مي رود اين راه حل را به عنوان ديپلماسي فعال در سطح جهان پيگيري نموده و سران كشورها را براي اجراي اين طرح ترغيب كنند.

همان طور كه امروز ۳۰ كشور، حاضر به امضاي اين طرح هستند، بعد از آن بايد به سراغ كشورهايي رفت كه ملت آن خواهان اجراي اين طرح بوده ولي روساي اين كشورها اجراي آن را نمي خواهند.

انتظار مي رود رييس جمهور محترم دستور دهند تا اقدامات عملي از اين دست پيگيري شود و از موضع رياست جنبش عدم تعهد مقدمات اجراي اين طرح در عرصه ديپلماتيك انجام شود.

از دولت محترم خواستاريم تا لايحه اي را براي حمايت از مسلح نمودن فلسطينيان كرانه باختري به مجلس ارايه كند؛ همان طور كه امريكايي ها در همين روزهاي كشتار، رسما ۲۲۵ ميليون دلار براي دفاع اسراييل اختصاص مي دهند.

از جوانان اردني مي خواهيم كه مسيرها را براي رساندن سلاح به كرانه باختري بيشتر كنند، همان طور كه جوانان انقلابي مصر اين كار را براي مردم غزه انجام مي دهند.

ملت ايران نيز از اين حادثه براي شناخت بيشتر امريكا و انگليس عبرت گرفته و در تعاملات خود اين عبرت ها را در نظر خواهند داشت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.