قزوین آماده برگزاری همایش بزرگ روحانیون آزاده سراسر کشور

Submitted by sharifi on د, 02/26/1401 - 09:30
حجت الاسلام معبودی با اشاره به برگزاری همایش روحانیون آزاده سراسر کشور در قزوین، اعلام کرد: استان قزوین روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت معطر به حضور شهدای والا مقام خواهد بود.

حجت الاسلام علی معبودی، در جمع کارکنان سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین ضمن تقدیر از تلاشهای آنها برای برگزاری همایش روحانیون آزاده سراسر کشور گفت: دشمنان نظام هر روز با ترفندها و توطئه های جدید علیه نظام اسلامی ظاهر می شوند؛ دشمنی استبکار و فتنه گران تمامی ندارد، زیرا آنها با اسلام، انقلاب و خون شهدا مشکل دارند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین تصریح کرد: اگر بخواهیم مسیر انقلاب اسلامی را با سرافرازی و سربلندی طی کنیم، باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم، چرا که شهدا برای حفظ اسلام و نظام اسلامی از همه چیز خود گذشتند و جان خود را در این راه نثار کردند.

وی ادامه داد: تنها با حفظ خون شهدا و آرمان های انقلاب می توانیم این مسیر را طی کنیم و به مقابله با توطئه گران و فتنه گران بپردازیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین عنوان کرد: هرگونه تحریم، فشار اقتصادی و معیشتی اقدام دشمن علیه نظام اسلامی است که با صبر و استقامت ملت بی اثر می شوند.

وی اظهار کرد: این سرزمین به برکت پرچم اسلام، انقلاب و شهدا همواره استوار است و توطئه های دشمنان نمی تواند به آن آسیبی وارد کند.

حجت الاسلام معبودی همچنین به برگزاری همایش روحانیون آزاده سراسر کشور و گرامیداشت شهدای روحانی استان قزوین بیان کرد: استان قزوین روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت باز هم معطر به حضور شهدای والا مقام خواهد بود.