بيانيه سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه استان سمنان

Submitted by elmi on ش., 11/21/2020 - 14:52
سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه قائم آل محمد(عج)استان سمنان به مناسبت ۲آذر سالروز تشکیل بسیج دانشجو و طلبه بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاري بسيج از سمنان؛ سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه قائم آل محمد(عج)استان سمنان به مناسبت ۲آذر سالروز تشکیل بسیج دانشجو و طلبه بیانیه ای صادر کرد.

متن اين بيانيه به شرح ذيل مي باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

"والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا و ان الله لمع المحسنین" عنکبوت،آیه ۶۹.

سالروز صدور فرمان تاریخی تشکیل بسیج دانشجو و طلبه در ۲آذر ۱۳۶۷با فرمان پرافتخار معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه)یادآور نگاه آرمانی عمیق و آینده نگر آن بزرگوار به این دو قشر سرنوشت ساز است که با مسئولیت خطیر خود در نقش مدافعان وحافظان ارزش های اصیل اسلام و انقلاب همواره در صحنه ی خدمت حاضر هستند ونقش مهمی را در پیشبرد اهداف والای نظام وانقلاب اسلامی ایفا نموده اند.

بسیج طلاب با روحیه جهادی وانقلابی خود و با تاسی از مکتب حاج قاسم و شهیدان طلبه ای همچون شهید محلاتی وقنوتی در همه ی عرصه های سخت و خطرناک به میدان خدمت آمده است و با تبعیت از ولی فقیه زمان حضرت امام خامنه ای آماده ایثارگری و جانفشانی است.

رمز موفقیت بسیج،ایمان و اعتقاد و توکل وامید به خدای متعال برای پیمودن مسیر انقلاب است و تفکر بسیجی نه تنها فتح الفتوح مشکلات کشور بلکه موجب الگوگیری برای کشورهای منطقه جهت کسب استقلال و عزتمندی در برابر استکبار جهانی است.

حوزه ودانشگاه دوبازوی توانمند تولید علم وفرهنگ در جامعه هستند و بسیج حوزه ودانشگاه متولی اعتلای این رسالت است ورمز موفقیت این دو وحدت رویه و تجهیز به سلاح ایمان و تقواست.

سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه قائم آل محمد( عج)  استان سمنان ضمن درود به ارواح طیبه شهیدان و گرامیداشت هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج طلاب به آحاد مردم شریف خصوصا طلاب و روحانیون ،تجدید میثاق خود را با آرمان های بلند رهبر کبیر انقلاب و تدابیر حکیمانه ی مقام عظمای ولایت اعلام نموده و آمادگی خود را جهت انجام وظیفه و تبلیغ اسلام  ناب محمدی و ایثار و جانفشانی در این راه اعلام می دارد.

من الله التوفیق