ارتباط با مسئول سازمان

Subscribe to خوراک فارس نیوز فارس نیوز
Fars News Agency (FNA) RSS service
به‌روز شده: ۱ ساعت ۱۸ دقیقه قبل

مسببان کشتار دانش‌آموزان یمنی محاکمه شوند

۱ ساعت ۳۷ دقیقه پیش
دبیران کل «کانون تربیت اسلامی»، «جامعه اسلامی فرهنگیان» و «جمعیت اسلامی فرهنگیان» در نامه‌ای به نماینده یونیسف در ایران، خواستار برخورد با مسببان کشتار دانش‌آموزان یمنی شدند.

تغییر سیاست‌ توسعه صنعت فضایی ایران/ استراتژی کشش فناوری جایگزین رانش فناوری شد

۱ ساعت ۵۶ دقیقه پیش
دستیار جوان رئیس سازمان فضایی ایران گفت: توسعه صنعت فضایی ایران در ابتدا با منطق رانش فناوری پیش رفت که هدف توسعه فناوری فضایی بدون توجه به دیگر ارکان زنجیره ارزش فضایی بود اما سیاست جدید کشش فناوری با منطق رفع نیازهای جامعه است.

مثلث ایران، ترکیه و روسیه می‌تواند تعادل قدرت در منطقه را تغییر دهد

۲ ساعت ۷ دقیقه پیش
برخی تحلیلگران ارشد آمریکایی با اشاره به هدف واشنگتن از اعمال تحریم‌ها که تلاش برای ایجاد نارضایتی‌های عمومی است، اذعان داشتند ایران، روسیه و ترکیه با افزایش همکاری‌ قصد کاهش اثر تحریم‌ها را دارند.

چرا العبادی مواضعش را در قبال ایران تعدیل کرد؟

۲ ساعت ۱۲ دقیقه پیش
تلاش العبادی برای تعدیل مواضع حاکی از این است که کمک‌های چندین ساله ایران برای تامین امنیت عراق و دفع خطر منطقه‌ای داعش، ایران را به کشوری دارای پایگاه قوی مردمی در عراق تبدیل کرده است.

نماهنگ / راه حل هست...

۲ ساعت ۳۸ دقیقه پیش
هزاران نفر از اقشار مختلف مردم از چند استان کشور، صبح دوشنبه ۲۲ مردادماه با حضور در حسینیه‌ امام خمینی (ره) با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

دیدار نماینده مجلس با خانواده‌ای که فرزندش به ۷ نفر حیات دوباره بخشید

۲ ساعت ۴۰ دقیقه پیش
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز به همراه مسؤولان شهرستان آبیک با خانواده اهداکننده عضو جوان ۲۰ ساله این شهرستان دیدار کرد.

نقطه‌زنی اطلاعات سپاه در انبارهای احتکار قزوین

۲ ساعت ۴۸ دقیقه پیش
این روزها نام اطلاعات سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین در عملیات‌های کشف انبارهای احتکار مواد غذایی و لوازم خانگی و اجناس مورد نیاز بر سر زبان‌هاست.

نامه رئیس اتاق بازرگانی به جهانگیری و نهاوندیان/ مواد اولیه از پرداخت مابه‌التفاوت نرخ ارز معاف شود

۲ ساعت ۵۷ دقیقه پیش
رئیس اتاق ایران با ارسال نامه‌های جداگانه به معاون اول و معاون اقتصادی رئیس‌جمهور، با تشریح تبعات بند ۵ تصویب‌نامه هیات وزیران، درخواست کرد مواد اولیه واحدهای تولیدی و تجاری دارای قرارداد با واحد تولیدی از این مصوبه مستثنی شود.

اختصاص اعتبار ۶۰۰ میلیاردی آستان قدس برای کمک به خرید جهیزیه زوج‌های جوان نیازمند

۳ ساعت ۶ دقیقه پیش
معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از اختصاص اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریالی کمک هزینه خرید جهیزیه ویژه زوج‌های جوان محروم سراسر کشور به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) خبر داد.

شرکت انگلیسی پروژه نیروگاه خورشیدی در ایران را متوقف می‌کند

۳ ساعت ۱۷ دقیقه پیش
شرکت انگلیسی سرمایه‌گذار انرژی‌های تجدیدپذیر «کورکِس»، به علت تحریم‌ها، تمامی فعالیت‌هایش در ایران، از جمله یک پروژه نیروگاه خورشیدی را متوقف می کند.

چه کسانی به شورای نگهبان حمله می‌کنند؟

۳ ساعت ۳۳ دقیقه پیش
فشارهای داخلی و خارجی براندازان و معاندان در تضعیف این شورا نشان‌دهنده اهمیت جایگاه این نهاد انقلابی است.

اسناد و مدارک تخلفات ۳۱ ابر بدهکار بانکی به قوه قضاییه ارسال شد

۳ ساعت ۳۸ دقیقه پیش
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نسبت به ارسال اسناد و مداراک تخلفات و معرفی متخلفین از جمله ۳۱ ابر بدهکار بانکی به مسئولان عالی کشور از جمله رئیس قوه قضائیه اقدام کردیم.

بانک‌ها مردم را بیچاره کرده‌اند/ ۴ راهکار کوتاه مدت برای برون رفت از شرایط کنونی

۳ ساعت ۴۹ دقیقه پیش
امضا کننده نامه اقتصادی به رئیس جمهور با اشاره به ۴ راهکار کوتاه مدت برای شرایط کنونی اقتصاد گفت: بانک‌ها مردم را بیچاره کرده‌اند.

تلگراف: روسیه، چین، ایران و ترکیه می‌توانند یک محور ژئوپلتیک علیه آمریکا تشکیل دهند

۳ ساعت ۵۷ دقیقه پیش
یک نویسنده انگلیسی در یادداشتی به احتمال تشکیل محوری از کشورهایی که هدف تحریم‌های آمریکا قرار گرفته‌اند اشاره کرد و نوشت، بهتر بود رئیس جمهور آمریکا در یک زمان تنها یک جنگ تجاری را دنبال می‌کرد.

تمرین شاگردان کرانچار در آستانه بازی با عربستان در زمین خاکی!+تصاویر و فیلم

۴ ساعت ۶ ثانیه پیش
با دستور كادر فنی و پس از پيگيری های حميد استيلی يك زمين در نزديكی هتل كلكشن ، هتل محل اقامت تيم ملی پيدا شد كه البته ملی پوشان مجبور شدند در زمین خاکی تمرین کنند.

همه بازنشستگان غیر از زنگنه و جهانگیری!

۴ ساعت ۲ دقیقه پیش
فعالان اصلاح‌طلب این روزها در حالی در ضرورت خروج سن و سال‌دارها و بازنشستگان از سیستم اداری کشور، سخنانی غرّا بیان می‌کنند که هیچ اشاره‌ای به زنگنه و جهانگیری نمی‌کنند.

نقشه بومی برای جایگزینی گوگل مپ و ویز راه اندازی شد

۴ ساعت ۱۲ دقیقه پیش
داشتن نقشه و مسیریاب نیاز اولیه خدمات مکان محور است و تنها راه پخش نشدن داده‌های ملی کشور، تولید بومی است. در این شرایط متخصصان داخلی با توان فنی و سرمایه انسانی بومی نقشه‌ای برای رقابت با گوگل مپ و ویز در ایران طراحی کرده اند.

انتقال حجاج از مکه به منا و عرفات از یکشنبه آغاز می‌شود

۴ ساعت ۲۱ دقیقه پیش
عملیات انتقال حجاج از مکه به منا و عرفات از صبح روز ۸ ذی‌الحجه آغاز می شود و ابتدا حجاج اهل سنت در منا مستقر می‌شوند.

تصویب جدول پخش دعای عرفه از شبکه‌های مختلف سیما/تدارک برنامه‌های جدید برای محرم و صفر

۴ ساعت ۲۶ دقیقه پیش
در جلسه هماهنگی برنامه‌های معارفی سیما ضمن تصویب جدول پخش دعای پرفیض عرفه از شبکه‌های مختلف سیما، مقرر شد با توجه به ایام موسم حج ، برنامه‌های مختلف به شهدای منا و شهدای قاری که در این ایام به شهادت رسیده اند، بیشتر بپردازند.

آیا فروش نفت در بورس زمینه‌ساز مفاسد و رانت‌خواری می‌شود؟

۴ ساعت ۲۸ دقیقه پیش
در حالی برخی مدیران نفتی و فعالان بخش خصوصی با طرح ادعای امکان ایجاد مفاسد و رانت خواری، مخالف عرضه نفت در بورس هستند که این ادعا با توجه به فضای رقابتی بورس و سازوکار بورس برای اخذ تضمین های لازم برای انجام معامله، غیرواقعی است.

صفحات