اخرین اخبار

مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه تبیین کرد.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری با اشاره به پرونده سیاه غرب در زمینه حقوق بشر، تصریح کرد: لیست جنایات و نقض حقوق بشر بلند بالا و پرونده ظلم های حقوقی غرب، کتاب های قطوری را شکل می دهد که می توان براساس آن، رویکردی تهاجمی و فعالانه علیه تمدنی غربی و آمریکایی داشت.
دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت(ع):
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با اشاره به این که امروز آل سعود مسائه روابط را مطرح می کنند و باید جلوی آنها را گرفت، گفت: علمای کشورهای اسلامی با صدور فتاوای شرعی هرگونه روابط و عادی سازی روابط با رژیم جعلی اسرائیل و خرید کالاهای آنها را حرام اعلام کنند.
نماینده آیت الله العظمی سیستانی:
شیخ عبدالمهدی کربلایی نماینده آیت الله سیستانی خواستار تلاش بین المللی و حقوقی برای بازگردان آثار باستانی عراق و ترمیم و محافظت از آن شد.
تولیت آستان قدس رضوی:
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با تاکید بر این که همه روشنفکران و نخبگان بدون لکنت از جریان مقاومت حمایت کنند، گفت: برافراشته شدن پرچم امت اسلامی و تقویت جبهه مقاومت و ایستادگی مقابل نظام سلطه موجب افول جدی دشمنان در منطقه و جهان شده است.
آیت الله تسخیری در جمع اندیشمندان خارجی:
آیت الله تسخیری در نشست «چهل سال دستاورد در سایه مقاومت»، تصریح کرد: در ایران اسلامی، بالاترین سطح دموکراسی و انتخابات مردمی وجود دارد؛ قانون و حکومت ایران در چارچوب دستورات اسلام و قرآن کریم است.
حضرت آیت الله علوی گرگانی:
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: بنابر آیه ۱۸ سوره زمر، ما در هرجا باید به دنبال احسن بوده و بهترین کار را انجام دهیم؛ اگر موضوع این آیه را سرلوحه کار خود قرار دهیم، موفقیت های ما در کارها بیشتر خواهد شد.
عضو جامعه مدرسین حوزه در کمیسیون «حقوق بشر»:
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری بر لزوم تشکیل اتحادیه و دادگاه حقوق بشر اسلامی تاکید کرد.
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی تبیین کرد:
سخنران حرم بانوی کرامت گفت: مسلمانان باید نبی گرامی اسلام را در همه حالات با تمام توان یاری نمایند و قرآن را که کتاب آسمانی و به همراه پیامبر(ص) نازل‌شده است را اطاعت کنند.
۲۰۱۷/۰۱/۳۰ - ۰۸:۴۲
۲۰۱۷/۰۱/۳۰ - ۰۸:۴۲
۲۰۱۷/۰۱/۳۰ - ۰۸:۱۶
۲۰۱۶/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۳
۲۰۱۶/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۳