اخرین اخبار

سردار غیب پرور:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پرداختن به محتوای راهیان نور اهمیت زیادی دارد و باید دربرگیرنده اقشار مختلف مردم باشد.
حجت‌الاسلام والمسلمین قاضی عسکر:
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به ویژگی های زهرای مرضیه (س) گفت: هرانسانی با الگو گرفتن از این ویژگی ها می تواند یک زندگی صحیح دینی و اسلامی داشته باشد.
عضو هیئت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین در گفت و گو با حوزه نیوز:
عضو هیئت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر این که دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در مقایسه با دوران طاغوت باید به درستی در جامعه تبیین شود، تصریح کرد: تحولات در علوم انسانی و حوزه های علمیه به برکت انقلاب اسلامی ، چشمگیر و بسیار درخشان بوده است.
آیت الله العظمی نوری همدانی:
هر اقدامی در حوزه اقتصاد به سرعت خودش را نشان می‌دهد و مردم بهبود وضعیت اقتصادی را باید در سفره‌های خود و نه آمار مدیران ببینند، آن‌ها طاقت ندارند که چندین سال منتظر اجرا شدن برنامه‌های مدیران برای بهبود وضعیت اقتصادی خود باشند.
آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی:
حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: این نوع قرض الحسنه ای که در بانک‌ها داده می‌شود، قطعا خلاف شرع و حرام است، چهار درصد حق الزحمه برای بانک ها تعیین شد که بانک ها با نوعی فریب به دریافت بیش از این میزان از مردم مبادرت می‌کنند که نوعی رباخواری آشکار محسوب می‌شود.
نماینده ولی فقیه در سپاه:
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ایستادگی انقلابی ملت ما در طول چهل سال اخیر، مرگ تدریجی ایالات متحده آمریکا را رقم زده است.
حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری:
رئیس کمیته فناوری هسته ای مجلس شورای اسلامی گفت: توان هسته ای و غنی سازی ما امروز بیشتر از زمان پذیرش برجام است و هر لحظه بخواهیم می توانیم فعالیت های خود را به حالت قبل باز گردانیم.
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: اخیرا در این فکر فرو رفتم که باید خدمات حوزه را به جامعه بیان کنیم تا بدکاران و بد اندیشانی که به فکر تخریب حوزه هستند، واقعیت ها را بدانند؛ بیان نمودن خدمات حوزه ریاکاری نیست.
آیت الله اعرافی در توصیه به طلاب:
باید فقه در مرزهای جدید و مختلف توسعه و تسری پیدا کند تا شاهد شکوفایی مرزهای دانشی فقهی در حوزه برای پاسخ به نیازهای جدید و در قلمروهای جدید باشیم و اگر این کار صروت نگیرد با توسعه قلمروهای جدید و نوپدید شاهد انزوای فقه گذشته خواهیم بود.
حجت الاسلام والمسلمین زمانی:
مسئول دفتر سیاسی-اجتماعی حوزه علمیه گفت: در هفته آینده قرار است کنوانسیونی که مقام معظم رهبری و مراجع تقلید آن را رد کرده اند، تصویب شود و برای نخستین بار در تاریخ ۴۰ سال انقلاب سند بردگی کشور امضا خواهد شد.
صدای مخالفت با CFT از سراسر کشور به گوش می رسد؛
این روزها مجمع تشخیص مصلحت نظام با بررسی لایحه CFT یا همان کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم، در آزمونی سخت و سرنوشت سازی برای جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته و باید دید که چه نمره ای می گیرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۲
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۲
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۸:۱۶
۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۰۹:۰۳
۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۰۹:۰۳